WiFi Find App – Atklājiet, kā lejupielādēt

Ceļojot īpaši ārzemēs, vienmēr vēlaties saglabāt interneta savienojumu. Internets piedāvā daudz informācijas, kas var palīdzēt jums ietaupīt laiku un naudu, ja tikai esat pastāvīgi pie interneta savienojuma. Jūs varētu vēlēties abonēt mobilos datus, bet tas arī var būt ļoti dārgi.

Ir lietotne, kas ļauj jums pievienoties jebkuram WiFi tīklam, ietaupot vienu centu. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt WiFi Find lietotni un ievadīt datus, lai pievienotos jebkuram tuvējam WiFi karstākam punktam. Tā ir ļoti viegli lietojama lietotne, bet par to nezin daudzi cilvēki.

ADVERTISEMENT

Šajā rakstā jūs uzzināsit vairāk par WiFi Find lietotni un kā lejupielādēt Wi-Fi lietotni bez maksas.

Kas ir WiFi Find lietotne?

WiFi Find lietotne jeb WeFi ir mobilā lietotne, kurā apkopots lielākais bezmaksas un drošo WiFi sīkstaciju kolekcijā visā pasaulē. 

WiFi Find App - Atklājiet, kā lejupielādēt
Attēla avots: HP

Tā palīdz viegli piekļūt jebkurai pieejamai WiFi sīkstacijai jūsu tuvumā, lai paliktu savienotam ar internetu bez maksas. 

ADVERTISEMENT

Vairākas WiFi sīkstacijas bieži vien prasa maksu vai kāda produkta iegādi, pirms savienojaties ar to sīkstaciju, kamēr publiskie tīkli bieži vien ir ļoti nedroši

Ar WeFi lietotni jūs varat palikt savienotiem ar internetu droši un droši un nekad nedomāt par atvienošanos.

Kā lejupielādēt lietotni

Lai lejupielādētu šo fantastisko mobilo lietotni, jums vienīgi jāpārliecinās, vai jūsu telefonam ir pareizās sistēmas prasības, lai lietotne darbotos pareizi.

ADVERTISEMENT

Lai tā darbotos vienmērīgi, jums jābūt jaunākajai operētājsistēmas versijai. Pēc tam, startējiet Google Play Store savā ierīcē un meklējiet WiFi Find lietotni.

Pieskarieties pirmajam priekšmetam meklēšanas sarakstā, pēc tam pieskarieties Iestatīt. Tas jāsāk lejupielādes process. Gaidiet, kamēr lietotne tiek pilnībā instalēta, iepriekš pieskaroties Atvērt, lai to startētu un sāktu lietot.

WiFi Find lietotnes īpašības

WiFi Find lietotnei ir daudz īpašību, kas ļaus jums pilnībā izbaudīt lietotni savā tālrunī. 

WiFi Find App - Atklājiet, kā lejupielādēt
Attēla avots: Popular Science

Jūs varat atrast tuvumā esošos WiFi karstpieteikumus ātri, palikt savienotiem, nebaidoties no atvienošanās utt. 

Iepazīsties ar šīs lietotnes fantastiskajām īpašībām zemāk.

Viegli Atrast WiFi Karstvietas

Viena no lietotnes labākajām funkcijām ir tās ērtais veids, kā atrast labākās tuvējās karstvietas. Lietotne atpazīst tūkstošiem dažādu karstvietu, un, izmantojot lietotāju sniegto informāciju, tu vari viegli pievienoties kādai no tām. 

Droši varēsi atrast labas karstvietas galvenajās pasaules pilsētās, un kamēr lietotāji sniedz informāciju par karstvietu, tu vari pievienoties tai nekavējoties.

Automātiskā pieslēgšanās funkcija

Kad viņatnāt atpakaļ uz vienu un to pašu atrašanās vietu, jūs varat automātiski pieslēgties karjeram. Tagad, kad lietotne ļauj saglabāt datus, jums nevajag vairs uztraukties par paroli pārbaudēm un atkārtotu pieslēgšanos.

Palieciet pievienots automātiski, kamēr parole un citi dati nav mainīti vai jaunināti citu lietotāju.

Saglabājiet datus un akumulatoru

Viens no galvenajiem jautājumiem, izmantojot telefonu, kad esat tiešsaistē, ir tas, ka tas lieto daudz akumulatora enerģijas. Tas ir ļoti būtiski, jo jums nepieciešama pilna akumulatora jauda, dzīvojot sabiedriskā vietā.

Šajā lietotnē jūs varat saglabāt datus un akumulatoru vienlaikus. Jums nekad nebūs jāuztraucas par akumulatora izlādi jūsu telefonā vai jāmeklē vietas, kur uzlādēt savu telefonu.

Pārbaudiet savu stabilizāciju

Pieslēgšanās pie WiFi karstvietām var būt ļoti gadījuma rakstura attiecībā uz savienojamību un stabilitāti. Nekad nezināt, vai interneta savienojums ir ātrs un stabilizēts, līdz pieslēdzaties. 

Izmantojot lietotni, varat pārbaudīt, vai karstvietas nodrošina stabilu un spēcīgu interneta savienojumu tieši pirms pieslēgšanās. Tas palīdz ietaupīt laiku un pūliņus, saistoties ar tuvu esošo karstvietu pieslēgšanos.

Kā izmantot WiFi Find lietotni

WiFi Find lietotni ir ļoti viegli izmantot. Pēc lietotnes lejupielādes nospiediet Atvērt, lai to startētu. Jums nav nepieciešams reģistrēties, lai izmantotu lietotni.

WiFi Find App - Atklājiet, kā lejupielādēt
Attēla avots: Arara Tour

Ir jāiespējo Atrašanās vietas opcija jūsu tālrunī un jāmeklē karstās punktus jūsu rajonā. Noklikšķiniet uz viena punkta, lai atrastu visas pieejamās karstās vietas.

Tas parādīs karstu punktu sarakstu, un katram karstajam punktam būs visi komplekti detalizēti, ieskaitot paroli. Jums arī būs priekšstats par interneta savienojuma ātrumu un stabilitāti, pirms pieslēdzaties karstajam punktam.

Kad esat izvēlējies ideālo tīklu, pie kura vēlaties pieslēgties, nospiediet saglabāt. Tas automātiski saglabās visus detalizētos un palīdzēs atkārtoti pieslēgties, atgriežoties šajā rajonā.

Kāpēc izmantot WiFi Find lietotni

WiFi Find lietotnei ir daudz priekšrocību. Jūs varat ietaupīt daudz naudas, to izmantojot, nevis abonējot mobilās datu plānu vai iegādājoties preces WiFi veikalā. 

Aplikācijas nepārtrauktās savienošanās funkcijas palīdzību jūs varat palikt savienotie ar internetu jebkur tu aiziesiet. 

Ja meklējat drošas savienojumus, lietotne arī ļauj zināt, ka hotspots, pie kura jūs savienojaties, ir droši un droši, atšķirībā no daudziem publiskajiem WiFi tīkliem.

Noslēgums

Vai jūs bieži ceļojat vai vienkārši vēlaties ietaupīt naudu, iegādājoties mobilā datu abonementu, jums būs nepieciešama WiFi Find lietotne jūsu telefonā, lai palīdzētu jums palikt savienotiem ar internetu.

Lietotne ļauj jums pieslēgties pie ātrākajiem, stablākajiem un drošākajiem savienojumiem, lai jūs varētu izmantot bezmaksas interneta savienojumus. Aplūkojiet lietotni un lejupielādējiet to tikai no likumīgām platformām.

Lasīt citā valodā