WiFi Find App – Avasta, kuidas alla laadida

Kui reisite eriti välismaal, soovite alati olla ühendatud internetiga. Internet pakub palju infot, mis võib aidata teil aega ja raha säästa, kui olete kogu aeg ühenduses. Võite soovida mobiilse andmeside tellimust, kuid see võib samuti olla väga kallis.

On olemas rakendus, mis võimaldab teil ühenduda mis tahes WiFi-võrguga ilma sentigi kulutamata. Kõik, mida peate tegema, on alla laadida WiFi Find rakendus ja sisestada üksikasjad, et ühenduda läheduses oleva WiFi kuumaksega. See on väga lihtne rakendus kasutamiseks, kuid mitte paljud ei tea sellest.

ADVERTISEMENT

Selles artiklis saate rohkem teavet WiFi Find rakenduse ja kuidas WiFi rakendust alla laadida tasuta.

Mis on WiFi Find rakendus?

WiFi Find rakendus ehk WeFi on mobiilirakendus, mis omab suurimat tasuta ja turvaliste WiFi levialade kogumikku üle maailma. 

WiFi Find App - Avasta, kuidas alla laadida
Pildi allikas: HP

See aitab teil lihtsalt ühenduda kõige lähemal asuva WiFi levialaga, nii et saate internetis püsida tasuta. 

ADVERTISEMENT

Väga paljud WiFi levialad nõuavad tihti tasu või ostu enne nendega ühenduse loomist, samas kui avalikud võrgud on sageli väga ebaturvalised

WeFi rakenduse abil saate olla ühenduses internetiga turvaliselt ja kindlalt, kartmata kunagi internetiühenduse katkemist.

Kuidas rakendust alla laadida

Selle imelise mobiilirakenduse alla laadimiseks peate lihtsalt veenduma, et teie telefon vastab rakenduse korralikult töötamiseks vajalikele süsteeminõuetele.

ADVERTISEMENT

Teil peab olema operatsioonisüsteemi viimane versioon, et see saaks sujuvalt töötada. Selleks käivitage seadmes Google Play poe ja otsige WiFi Find rakendust.

Valige esimene otsingutulemustest ja seejärel vajutage Installi. Nii peaks algama allalaadimisprotsess. Oodake, kuni rakendus saab täielikult installeeritud, enne kui vajutate Ava, et see käivitada ja hakata seda kasutama.

WiFi Find rakenduse funktsioonid

WiFi Find rakendusel on palju funktsioone, mis võimaldavad teil täielikult nautida rakenduse kasutamist oma telefonis. 

WiFi Find App - Avasta, kuidas alla laadida
Pildi allikas: Popular Science

Leiate läheduses WiFi levialasid sekunditega, jääte ühendatuks ilma katkestusteta ning palju muud. 

Vaadake selle rakenduse hämmastavaid funktsioone allpool.

Leidke WiFi levialad hõlpsalt

Üks rakenduse parimaid omadusi on võime leida parimad lähedal asuvad levialad. Rakendus tuvastab tuhandeid erinevaid levialasid, ja kasutajate esitatud teabe abil saate hõlpsasti ühendust luua. 

Leiate korralikud levialad suurtest linnadest üle maailma ja niikaua kui kasutajad jagavad teavet leviala kohta, saate sellele kohe ühenduda.

Auto-Connect Funktsioon

Saate automaatselt ühenduda levialaga alati, kui naasete samasse asukohta. Nüüd, kui rakendus võimaldab teil detaile salvestada, pole teil vaja kunagi enam muretseda parooli kontrollimise ja uuesti ühendamise pärast.

Jääge automaatselt ühendatuks, kuni parooli ja muud üksikasjad pole muudetud või on seda teinud muud kasutajad.

Säilita Andmeid ja Aku

Üks peamisi probleeme telefoniga internetis olles on see, et see tarbib palju akut. See on oluline, kuna sul on vaja täis akut, kui viibid avalikus kohas. 

Rakenduse abil saad säästa andmeid ja akut samal ajal. Sa ei pea kunagi muretsema, et telefon aku tühjaks saab või otsima kohta telefoni laadimiseks.

Kontrollige oma stabiilsust

WiFi-ühenduse loomine võib olla väga juhuslik seoses ühenduvuse ja stabiilsusega. Te ei tea kunagi, kas internetiühendus on kiire ja stabiilne, kuni ühendate.

Kasutades rakendust, saate kontrollida, kas hotspotid pakuvad stabiilset ja tugevat internetiühendust vahetult enne ühendamist. See aitab teil säästa aega ja vaeva, ühendades lähedalasuvate hotspotidega.

Kuidas kasutada WiFi Find rakendust

WiFi Find rakenduse kasutamine on väga lihtne. Rakenduse allalaadimise järel vajutage Avage, et see käivituks. Te ei pea rakenduse kasutamiseks kontot looma.

WiFi Find App - Avasta, kuidas alla laadida
Pildi allikas: Arara Tour

Te peate lihtsalt lubama asukohateabe valiku oma telefonis ja otsima kuumaalasid teie piirkonnas. Vajutage ühele asukohale, et näha kõiki saadaolevaid kuumaalasid.

See näitab teile nimekirja kuumaaladest, ning iga kuumaala kohta on kõik täielikud üksikasjad, sealhulgas parool. Samuti saate aimu internetiühenduse kiirusest ja stabiilsusest enne kuumaalaga ühendumist.

Kui olete valinud ideaalse võrgu ühendamiseks, vajutage Ühenda. See salvestab automaatselt kõik üksikasjad ja aitab teil uuesti ühenduda, kui naasete piirkonda.

Miks kasutada WiFi Find rakendust

WiFi Find rakendusel on palju eeliseid. Saad palju raha säästa, kasutades seda asemel, et tellida mobiilsidepakett või osta asju WiFi poest.

Tänu selle sujuvale ühenduse funktsioonile saad internetiga ühenduses olla igal pool, kuhu lähed.

Kui otsid turvalisi ühendusi, siis rakendus annab ka teada, et hotspot, millega ühendud, on turvaline ja kindel, erinevalt paljudest avalikest WiFi võrkudest.

Järeldus

Kas reisid sageli või soovid lihtsalt raha säästa, ostes mobiilse andmesidepaketiga, vajad WiFi Find rakendust oma telefonis, et aidata sul Internetiga ühenduses püsida.

Rakendus võimaldab sul ühenduda kiireimate, stabiilsemate ja turvalisemate võrkudega, nii et saad kasutada tasuta internetiühendusi. Vaata rakendust lähemalt ja laadi see alla ainult usaldusväärsetelt platvormidelt.

Loe teises keeles