WiFi Find App – Susipažinkite, kaip atsisiųsti

Keliaudami ypač užsienio šalyse visada norite būti prisijungę prie interneto. Internetas siūlo daug informacijos, kuri gali jums padėti sutaupyti laiko ir pinigų, jei tik visada esate prisijungę. Galite norėti užsisakyti mobilųjį duomenų planą, bet tai gali būti labai brangu.

Yra programa, leidžianti jums prisijungti prie bet kurio belaidžio interneto tinklo, nesunaikindami nė cento. Jums tereikia atsisiųsti WiFi Find programėlę ir suvesti duomenis, norėdami prisijungti prie bet kurio artimo belaidžio interneto taško. Tai labai lengva programa naudoti, tačiau apie ją nežino daugelis žmonių.

ADVERTISEMENT

Šiame straipsnyje sužinosite daugiau apie WiFi Find programėlę ir kaip atsisiųsti WiFi programėlę nemokamai.

Kas yra „WiFi Find“ programa?

„WiFi Find“ programa arba WeFi yra mobili programa, turinti didžiausią saugių ir nemokamų WiFi ryšio taškų rinkinį visame pasaulyje. 

WiFi Find App - Susipažinkite, kaip atsisiųsti
Paveikslėlio šaltinis: HP

Ji padeda jums lengvai prisijungti prie bet kurio WiFi ryšio taško, esančio jūsų netoli, taip galėsite likti prisijungę prie interneto nemokamai. 

ADVERTISEMENT

Daugelyje WiFi taškų dažnai turite mokėti arba įsigyti daiktą prieš prisijungdami prie jų taško, tuo tarpu viešieji tinklai dažnai labai nesaugūs

Naudodamiesi WeFi programa galite likti sujungę su internetu saugiai ir patikimai, niekada nerizikuodami atsijungti.

Kaip atsisiųsti programėlę

Norėdami atsisiųsti šią nuostabią mobiliąją programėlę, tiesiog įsitikinkite, kad jūsų telefonas atitinka tinkamus sistemos reikalavimus, kad programa veiktų tinkamai. 

ADVERTISEMENT

Jums būtina turėti naujausią operacinę sistemą, kad ji veiktų sklandžiai. Tada paleiskite Google Play Store savo įrenginyje ir ieškokite WiFi Find programėlės. 

Paspauskite ant pirmo elemento sąraše, tada spustelėkite Įdiegti. Tai turėtų pradėti atsisiuntimo procesą. Prieš atidarydami programą, palaukite kol ji bus visiškai įdiegta, tada spustelėkite Atverti, kad ją paleistumėte ir pradėtumėte naudotis.

WiFi Find programos funkcijos

WiFi Find programoje yra daug funkcijų, kurios leis jums visiškai mėgautis programos naudojimu telefone. 

WiFi Find App - Susipažinkite, kaip atsisiųsti
Vizualinis šaltinis: Popular Science

Jūs galite greitai rasti netoliese esančius WiFi taškus, būti prisijungęs be jokių atsijungimų problemų ir daugiau. 

Pasitikrinkite šios programos nuostabias funkcijas žemiau.

Lengvai Raskite WiFi Taškus

Viena iš programėlės geriausių savybių yra galimybė lengvai rasti geriausius netoliese esančius taškus. Programėlė aptinka tūkstančius skirtingų taškų ir, naudotojų teikdama informaciją, galite lengvai prisijungti prie vieno iš jų. 

Galite rasti patikimus taškus pagrindinėse pasaulio didmiesčių vietose, ir jei naudotojai teikia informaciją apie tašką, galite jį nedelsiant prijungti.

Automatinis prisijungimas

Galisite automatiškai prisijungti prie ryšio taško, kai tik grįšite į tą pačią vietą. Dabar, kai programa suteikia jums galimybę išsaugoti informaciją, nebereikės nerimauti dėl slaptažodžio tikrinimo ir daromų jungimų.

Būkite automatiškai prijungtas, kol slaptažodis ir kiti duomenys nebus pakeisti arba atnaujinti kitų naudotojų.

Išsaugokite duomenis ir bateriją

Vienas pagrindinių problemų, naudojantis telefoną internetui jungčiant, yra baterijos naudojimas. Tai yra labai svarbu, nes jums reikia pilnos baterijos galios, kai esate viešumoje.

Su programa galite taupyti duomenis ir bateriją vienu metu. Jums niekada nereikės jaudintis, kad baigsis baterija telefone ar ieškotumėte vietos telefono įkrovimui.

Patikrinkite savo stabilumą

Jungiantis prie belaidžio ryšio taško, ryšys ir stabilumas gali būti labai atsitiktiniai. Niekada negalite žinoti, ar interneto ryšys yra greitas ir stabilus, kol nesijungiate. 

Naudodamiesi programa, galite patikrinti, ar belaidžiai ryšio taškai teikia stabilų ir stiprų interneto ryšį tiesiog prieš prisijungdami. Tai padeda jums sutaupyti laiko ir pastangų, jungiantis prie netoliese esančio ryšio taško.

Kaip naudoti „WiFi Find“ programėlę

„WiFi Find“ programėlės naudojimas labai paprastas. Atsisiuntę programėlę, palieskite Atverti, kad ją paleistumėte. Jums nereikia registruoti paskyros, norint naudotis programėle. 

WiFi Find App - Susipažinkite, kaip atsisiųsti
Atvaizdo šaltinis: Arara Tour

Jums tereikia įjungti Vietovės parinktį savo telefone ir ieškoti šiltnamio efektą jūsų regione. Paliesti vieną vietą, kad rastumėte visus prieinamus šiltnamio efektus. 

Ji parodys šiltnamio efektų sąrašą, ir kiekvienas šiltnamio efektas turės visus išsamius duomenis, įskaitant slaptažodį. Taip pat gausite idėją apie interneto ryšio greitį ir stabilumą prieš jungdamiesi prie šiltnamio efekto. 

Kai jau pasirinkote tinkamą tinklą, paliesti Jungtis. Ji automatiškai išsaugos visus duomenis ir padės jums vėl prisijungti, kai sugręšite į regioną.

Kodėl naudoti WiFi Find programėlę

WiFi Find programėlė turi daug pranašumų. Jūs galite sutaupyti daug pinigų, naudodami ją, vietoj to, kad užsiprenumeruotumėte mobilaus duomenų plano ar pirktumėte daiktus WiFi parduotuvėje.

Naudodamiesi šia sklandžia ryšio funkcija, galite likti sujungti su internetu, kur bebūtumėte.

Jei ieškote saugių ryšių, programėlė taip pat praneša, kad bandomasis ryšys yra saugus ir patikimas, skirtingai nei daugelis viešųjų WiFi tinklų.

Išvados

Ar dažnai keliaujate ar tiesiog norite sutaupyti pinigų įsigydami mobilaus ryšio planą, jums reikės „WiFi Find“ programėlės telefone, kad galėtumėte lipti į interneto ryšį.

Programėlė leidžia jungtis prie greičiausių, stabiliausių ir saugiausių ryšių, kad galėtumėte pasinaudoti nemokamais interneto ryšiais. Patikrinkite programėlę ir parsisiųskite ją tik iš patikimų platformų.

Skaityti kitomis kalbomis