Vislabākā lietotne, lai bez maksas lejupielādētu TikTok video

TikTok piedāvā daudz veidu, kā mūs izklaidēt. Šī sociālās plašsaziņas līdzekļu platforma kalpo arī kā veids, kā radīt un augšupielādēt izklaidējošus video, un ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākajām mobilajām lietotnēm.

Jūs varat skatīties simtiem un tūkstošiem video no radītājiem visā pasaulē. Atkarībā no pieejamības, jūs varētu interesēt saglabāt vienu no video, ko varat lejupielādēt lietotnē. Ņemiet vērā, ka TikTok video varat lejupielādēt tikai ar lietotāja atļauju.

ADVERTISEMENT

Ja meklējat iespējas lejupielādēt TikTok video bez maksas, pārbaudiet zemāk esošo rakstu, lai uzzinātu, kura lietotne ir labākā.

Vislabākā lietotne, lai bez maksas lejupielādētu TikTok video
Attēla avots: CNET

Kā izvēlēties lietotni, lai lejupielādētu tiktok video bez maksas

Meklējot labāko lietotni, lai lejupielādētu TikTok video bez maksas, būtu jābūt ļoti piesardzīgam, lai izvairītos no laika un pūļu izšķiešanas.

Vislabākā lietotne, lai bez maksas lejupielādētu TikTok video
Attēla avots: PremiumBeat

Jums ir jāizvēlas labākā mobilo lietotņu, kas pilda savus mērķus bez vilinošiem trūkumiem.

ADVERTISEMENT

Apskatiet, kā izvēlēties labāko lietotni, lai lejupielādētu video uz TikTok.

Tikai leģitīmas lietojumprogrammas lejupielādei

Lai gan ir simtiem lietojumprogrammu, kas ļauj jums lejupielādēt TikTok video bez maksas, daudzas no tām nav leģitīmas lietojumprogrammas. 

Lietojumprogrammas, ko varat lejupielādēt Google Play veikalā un Apple App Store, ir vienīgās leģitīmās lietojumprogrammas. Pārliecinieties, ka jūs tās lejupielādējat tikai no šiem platformām.

ADVERTISEMENT

Plēveņveida īpašības

Jums negribas lietotni, kas kalpo tikai vienam mērķim. Jums vajag mobilo lietotni, kas nodrošina to, ko Jums vajag un vēl vairāk. Apskati lietotnes, kas piedāvā dažādas īpašības, kas atbilst tavām vajadzībām.

Bieži vien tās piedāvā funkcijas, kas ļauj lejupielādēt video augstākajā kvalitātē vai ļauj lejupielādēt vairākus video vienlaicīgi.

Viegli lietojams

Bez šaubām, lietojumprogrammai jābūt ļoti viegli lietojamai. Jūs negribat lejupielādēt lietojumprogrammu ar sarežģītiem norādījumiem par kā lejupielādēt TikTok video. Izmantojiet lietojumprogrammu, kas ļauj lejupielādēt video dažos soļos un bez jebkādām problēmām. Daudzas šādas lietojumprogrammas bieži tiek piedāvātas bez maksas ar iespēju iegādāties prima versiju bez reklāmām.

SnapTick labākās funkcijas

SnapTick ir viena no labākajām mobilo lietotņu lietotnēm, kas ļauj bez maksas lejupielādēt TikTok video. 

Vislabākā lietotne, lai bez maksas lejupielādētu TikTok video
Attēla avots:  Veed

Tā piedāvā daudz funkciju un to var lejupielādēt no likumīgiem platformām. 

Ja vajadzīgs uzticams rīks, lai labotu, saglabātu un lejupielādētu video un mūziku no TikTok, SnapTick ir labākā lietotne.

Augstas kvalitātes video lejupielāde

Viens no labākajiem SnapTick funkcijām ir iespēja lejupielādēt TikTok video bez maksas. Jūs varat lejupielādēt video bez sānu logo vai ūdenszīmes, kas nāk no sākotnējā lietotāja. 

Jums nav jāpiesakās lietotnei, lai sāktu lejupielādēt video un fotoattēlus, kas jums patīk.

Video failu pārvaldība bezsaistē

Kad esat lejupielādējis video, SnapTick piedāvā funkcijas, ar kurām varat pārvaldīt, rediģēt un uzlabot video ar labākajām rediģēšanas rīkiem. 

Jūs ērti varat saglabāt visas šīs video savā mobilo tālrunī un tās uzlabot lietojumprogrammā bezsaistē, lai iegūtu labākus rezultātus. 

Jūs arī varat saglabāt augstas kvalitātes versijas no TikTok video un attēliem un izmantot tos kā savu tapetes, izmantojot lietojumprogrammu.

Kopīgot video

Ar SnapTick jūs varat kopīgot savus video un attēlus ar draugiem un ģimeni lietojumprogrammā.

Pēc video rediģēšanas jūs varat kopīgot to citos sociālajos medijos, izmantojot kopīgošanas funkciju lietojumprogrammā. Tas automātiski augšupielādēs video savā saistītajā sociālā medija kontā.

Lejupielādē SnapTick uz savu mobilā tālruni

Ja vēlaties lejupielādēt SnapTick uz savu tālruni, varat to atrast Google Play veikalā.

Vislabākā lietotne, lai bez maksas lejupielādētu TikTok video
Attēla avots: CNBC

Meklējiet lietotnes nosaukumu un pieskarieties pogai “Instalēt”, lai sāktu lejupielādēt lietotni savā tālrunī. Gaidiet, kamēr lietotne pilnībā uzstādās uz jūsu mobilā tālruņa, pēc tam pieskarieties poga “Atvērt”, lai sāktu to izmantot.

Mobilā lietotne pašlaik ir pieejama tikai Google Play veikalā, bet pārliecinieties, vai esat pārbaudījuši Apple App veikalu, lai redzētu, vai ir pieejama lejupielāde iOS ierīcēm.

Kādas ir prasības, lai lejupielādētu lietotni

SnapTick neprasa daudz specifikāciju no jūsu mobilā tālruņa, lai to izmantotu. Ja jūs varat lejupielādēt un izmantot TikTok, jums droši vien ir iespējams izmantot SnapTick savā tālrunī.

Jums tikai jānodrošina, ka jūsu mobilais tālrunis ir pašreizējā versijā, lai varētu lejupielādēt lietotni bez jebkādām problēmām.

Kā izmantot SnapTick, lai bez maksas lejupielādētu TikTok video

Tagad, kad esat lejupielādējis SnapTick savā telefonā, ir laiks uzzināt, kā lejupielādēt TikTok video bez maksas.

Vislabākā lietotne, lai bez maksas lejupielādētu TikTok video
Attēla Avots: PCMag

Jūs varat izmantot lietotni ļoti vienkāršos soļos, pat ļaujot lejupielādēt vairākas video vienlaicīgi.

Tas padara to daudz vienkāršāku un ērtāku lietošanai.

1. solis

Startējiet SnapTick, pieskaroties lietotnes logotipam savā sākumekrānī.

Jūs arī varat apmeklēt Google Play veikalu, ierakstiet lietotnes nosaukumu un pieskarieties Atvērt, lai to startētu.

Solījums 2

Dotieties uz TikTok un meklējiet savu iecienīto video.

Pieskarieties Koplietot pogai video un meklējiet opciju kopēt video saiti.

3. solis

Atpakāpšanās uz SnapTick, ielīmējiet saiti tukšajā joslu un noklikšķiniet uz Lejupielādēt.

Šis iedarbos lejupielādes procesu; jums ir jāgaida, līdz video ir pilnībā lejupielādēts.

Solis 4

Pēc tam, kad video ir pilnībā lejupielādēts, jūs varat pārbaudīt savas tālruņa galeriju vai bibliotēku, kurā varat atrast lejupielādēto video. 

Pārliecinieties arī, vai video ir pareizajā izšķirtspējā un vai tam nav nekāda ūdenszīmes vai logotipa. Tagad jūs esat gatavs baudīt savus video jebkur, kurp dodaties.

Nobeigums

Ar TikTok kļūstot par pasaulē plaši izmantotāko mobilo lietotni izklaidei un izglītībai, vienmēr vēlaties izmantot šīs video priekšrocības.

To lejupielādēt un saglabāt savā telefonā ārpus tīkla skatīšanai ir ļoti noderīgi. Jums vienkārši jāpārliecinās, ka esat lejupielādējis SnapTick uz savas ​​sajūtu, lai lejupielādētu TikTok video bez maksas.