אפליקציית WiFi Find – גלו איך להוריד

כאשר אתם נוסעים במיוחד במדינות זרות, תמיד תרצו להישאר מחוברים לאינטרנט. האינטרנט מציע המון מידע שיכול לעזור לכם לחסוך זמן וכסף רק אם אתם מחוברים כל הזמן. תוכלו לרצות להירשם לנתוני נייד אך זה יכול להיות יקר מאוד.

ישנה אפליקציה שמאפשרת לך להתחבר לכל רשת WiFi בלי לשלם שקל. כל מה שעליך לעשות הוא להוריד את האפליקציה WiFi Find ולהזין את הפרטים כדי להתחבר לכל נקודת אקסס WiFi קרובה. זו אפליקציה קלה מאוד לשימוש, אך לא הרבה אנשים מכירים אותה.

ADVERTISEMENT

במאמר זה תלמדו עוד על אפליקציית WiFi Find וכיצד להוריד את האפליקצייה WiFi בחינם.

מהו אפליקציית מציאת ה-WiFi?

אפליקציית מציאת ה-WiFi, או WeFi, היא אפליקציה ניידת שיש בה את האוסף הגדול ביותר של נקודות חמים לאינטרנט אלחוטי בחינם ובטוח בכל העולם. 

אפליקציית WiFi Find - גלו איך להוריד
מקור התמונה: HP

היא עוזרת לך להתחבר בקלות לכל נקודת אינטרנט אלחוטית זמינה באזור הקרוב שלך, כך שתוכל להישאר מחובר לאינטרנט מבלי לשלם עמלה. 

ADVERTISEMENT

רוב נקודות האינטרנט האלחוטי דורשות ממך לשלם או לרכוש פריט לפני התחברות לנקודת החמה שלהן, בעוד שהרשתות הציבוריות גם כן עשויות להיות בלתי בטוחות

עם אפליקציית WeFi, תוכל להישאר מחובר לאינטרנט בצורה בטוחה ובמאובטחת ולא תצטרך לדאוג להתנתקות.

איך להוריד את האפליקציה

כדי להוריד את האפליקציה המדהימה הזו, עליך רק לוודא שבטלפון שלך יש את דרישות המערכת הנכונות כדי שהאפליקציה תרוץ נכונה. 

ADVERTISEMENT

עליך להחזיק בגירסה האחרונה של מערכת ההפעלה שלך כדי שהאפליקציה תרוץ בצורה חלקה. לאחר מכן, יש להפעיל את חנות Google Play על המכשיר שלך ולחפש אחר אפליקציית WiFi Find. 

יש להקיש על הפריט הראשון ברשימת החיפוש, ולאחר מכן להקיש על התקנה. כך ייפעל תהליך ההורדה. המתן עד שהאפליקציה תותקן במלואה לפני שמפעילים אותה ומתחילים להשתמש בה.

תכונות של אפליקציית האיתור של רשת WiFi

אפליקציית האיתור של רשת WiFi מגיעה עם מספר תכונות שיאפשרו לך ליהנות משימוש מלא באפליקציה על הטלפון שלך. 

אפליקציית WiFi Find - גלו איך להוריד
מקור התמונה: Popular Science

תוכל למצוא נקודות אינטרנט אלחוטיות באזורך בקלות, להמשיך להיות מחובר מבלי לדאוג להתנתקות, ועוד. 

קבל/י התרשמות מהתכונות המדהימות של אפליקציה זו למטה.

מצא נקודות חיבור אינטרנט אלחוטי בקלות

אחת התכונות הטובות ביותר של האפליקציה היא היכולת למצוא בקלות את הנקודות החמות הכי טובות בקרבת מקום. האפליקציה זוהתה ב- אלפי נקודות חמות שונות, ועם המידע שמסופק על ידי המשתמשים, ניתן להתחבר בקלות אל אחת.

באפשרותך למצוא נקודות חמות סבירות בערים גדולות בכל העולם, וכל עוד המשתמשים מספקים מידע על הנקודה החמה, באפשרותך להתחבר אליה מיד.

תכונת התחברות אוטומטית

באפשרותך להתחבר באופן אוטומטי ל-Hotspot בכל פעם שאתה חוזר לאותו מיקום. כעת שהאפליקציה מאפשרת לך לשמור את הפרטים, אין צורך לדאוג יותר לבדוק את הסיסמה ולהתחבר שוב. 

הישאר מחובר באופן אוטומטי כל עוד הסיסמה והפרטים האחרים לא שונו או עודכנו על ידי משתמשים אחרים.

שמירת נתונים וסוללה

אחד מהבעיות העיקריות בשימוש בטלפון במהלך השימוש באינטרנט היא שהוא משתמש במאמץ רב של סוללה. זה קריטי, מאחר שאתה זקוק לסוללה מלאה תמיד כאשר אתה בציבור. 

עם האפליקציה, תוכל לשמור על נתונים וסוללה בו-זמנית. לעולם לא תצטרך לדאוג לגבי פריקת הסוללה של הטלפון שלך או לחפש מקומות לטעינת הסוללה שלך.

בדוק את יציבות החיבור שלך

התחברות לנקודת גישה לאינטרנט אלחוטית עשויה להיות אקראית לגבי החיבור והיציבות. תמיד לא ידוע האם חיבור האינטרנט מהיר ויציב עד לרגע של התחברות. 

בעת השימוש באפליקציה, תוכל לבדוק האם נקודת הגישה מספקת חיבור אינטרנט יציב וחזק ישירות לפני ההתחברות. זה יסייע לך לחסוך זמן ומאמץ בהתחברות לנקודת גישה קרובה.

איך להשתמש באפליקציית איתור WiFi

שימוש באפליקציית איתור WiFi הוא קל מאוד. לאחר הורדת האפליקציה, נגעו פתח כדי להפעיל אותה. אין צורך להירשם לחשבון כדי להשתמש באפליקציה. 

אפליקציית WiFi Find - גלו איך להוריד
מקור התמונה: טיול אררה

עליכם רק לאפשר את אפשרות המיקומים בטלפון שלכם ולחפש נקודות חמות באזור שלכם. נגעו במיקום יחיד כדי למצוא את כל הנקודות החמות הזמינות. 

יציג רשימה של נקודות חמות, וכל נקודה תכלול את כל הפרטים המלאים, כולל הסיסמה. תקבלו גם רעיון על מהירות ויציבות החיבור לאינטרנט לפני התחברות לנקודת החימום. 

ברגע שבחרתם ברשת האידיאלית להתחבר, נגעו בהתחבר. היא תשמור באופן אוטומטי את כל הפרטים ותסייע לכם להתחבר מחדש כאשר תחזרו לאזור.

למה להשתמש באפליקציית WiFi Find

אפליקציית WiFi Find יש לה מספר יתרונות. ניתן לחסוך הרבה כסף על ידי השימוש בה במקום לרכוש תוכנית נתונים ניידת או לרכוש פריטים בחנות WiFi.

עם יכולת החיבור החלק שלה, תוכלו להישאר מחוברים לאינטרנט בכל מקום שתילכו.

אם אתם מחפשים חיבורים מאובטחים, האפליקציה גם מאפשרת לכם לדעת שהנקודת החמה שאליה אתם מתחברים היא בטוחה ומאובטחת, להבדל מרוב רשתות ה-WiFi הציבוריות.

סיכום

בין שאתה נסע בתדירות או פשוט רוצה לחסוך כסף על ידי רכישת מינוי לנתונים ניידים, תזדקק לאפליקציית WiFi Find על הפלאפון שלך כדי לעזור לך להישאר מחובר לרשת.

האפליקציה מאפשרת לך להתחבר לחיבורים המהירים ביותר, היציבים ביותר והמאובטחים ביותר כך שתוכל לנצל את חיבורי האינטרנט החינמיים. בדוק את האפליקציה והורד אותה רק מפלטפורמות רשמיות.

קרא בשפה אחרת