Aplikácia na hľadanie WiFi – Zistite, ako ju stiahnuť

Keď cestujete hlavne v zahraničí, vždy chcete zostať pripojení na internet. Internet ponúka veľa informácií, ktoré vám môžu pomôcť ušetriť čas a peniaze, ak ste pripojení neustále. Môžete si chcieť priplatiť za mobilné dáta, ale môže byť tiež veľmi drahé.

Existuje aplikácia, ktorá vám umožní pripojiť sa k akejkoľvek WiFi sieti bez toho, aby ste minuli jedno euro. Stačí stiahnuť si aplikáciu WiFi Find a zadať údaje na pripojenie k akejkoľvek blízkej WiFi sieti. Je to veľmi jednoduchá aplikácia na používanie, ale nie veľa ľudí o nej vie.

ADVERTISEMENT

V tomto článku sa dozviete viac o aplikácii WiFi Find a ako si stiahnuť Wi-Fi aplikáciu zadarmo.

Čo je aplikácia WiFi Find?

Aplikácia WiFi Find, alebo WeFi, je mobilná aplikácia, ktorá má najväčšiu zbierku bezplatných a bezpečných WiFi hotspotov po celom svete. 

Aplikácia na hľadanie WiFi - Zistite, ako ju stiahnuť
Zdroj obrázka: HP

Pomáha vám ľahko sa pripojiť k akejkoľvek dostupnej WiFi sieti vo vašej bezprostrednej blízkosti, aby ste boli pripojení na internet bez poplatku. 

ADVERTISEMENT

Mnohé WiFi hotspotty často vyžadujú, aby ste zaplatili alebo kúpili niečo pred pripojením sa k ich sieti, zatiaľ čo verejné siete sú často veľmi nebezpečné

S WeFi aplikáciou môžete ostať bezpečne a spoľahlivo pripojení na internet a nikdy sa nemusíte obávať straty pripojenia.

Ako stiahnuť aplikáciu

Na stiahnutie tejto úžasnej mobilnej aplikácie sa musíte uistiť, že váš telefón spĺňa požiadavky na systém potrebné pre bezproblémový beh aplikácie.

ADVERTISEMENT

Musíte mať najnovšiu verziu vášho operačného systému, aby aplikácia bežala hladko. Potom spustite Google Play Store na vašom zariadení a vyhľadajte aplikáciu WiFi Find.

Klepnite na prvú položku v zozname výsledkov vyhľadávania a potom na tlačidlo Inštalovať. Tým by sa mal spustiť proces sťahovania. Počkajte, kým sa aplikácia úplne nenačíta, až potom ju otvorte a začnite ju používať.

Funkcie aplikácie WiFi Find

Aplikácia WiFi Find má mnoho funkcií, vďaka ktorým budete môcť plne využívať jej používanie na vašom telefóne. 

Aplikácia na hľadanie WiFi - Zistite, ako ju stiahnuť
Zdroj obrázka: Popular Science

Môžete nájsť blízke WiFi hotspoty v najkratšom možnom čase, zostaňte pripojení bez obáv o odpojenie a ďalšie. 

Pozrite si úžasné funkcie tejto aplikácie nižšie.

Jednoducho nájdite WiFi Hotspoty

Jednou z najlepších funkcií tejto aplikácie je jednoduché nájdenie najlepších blízkych hotspotov. Aplikácia zistí tisíce rôznych hotspotov, a vďaka informáciám od používateľov sa môžete ľahko pripojiť k jednému. 

Väčšina veľkých miest na celom svete má slušné hotspoty a ak používatelia poskytnú informácie o hotspotu, môžete sa k nemu ihneď pripojiť.

Automatická funkcia pripojenia

Môžete sa automaticky pripojiť k hotspotu vždy, keď sa vrátite na rovnaké miesto. Teraz, keď aplikácia umožňuje uložiť si detaily, nemusíte sa už starať o kontrolu hesla a znovu pripájanie sa. 

Zostaňte automaticky pripojení, pokiaľ sa heslo a ďalšie detaily nezmenili alebo neaktualizovali iní používatelia.

Ušetrite dáta a batériu

Jedným z hlavných problémov pri používaní telefónu pripojeného na internet je jeho veľká spotreba batérie. Je to kľúčové, pretože potrebujete plnú batériu vždy, keď ste vonku na verejnosti.

S aplikáciou môžete ušetriť dáta a batériu zároveň. Nikdy sa už nebudete musieť obávať, že vám dojde batéria v telefóne alebo hľadáte miesta na jej nabíjanie.

Skontrolujte svoju stabilitu

Pripojenie k Wi-Fi hotspotu môže byť veľmi náhodné, pokiaľ ide o spoľahlivosť a stabilitu. Nikdy neviete, či je internetové pripojenie rýchle a stabilné, kým sa nepripojíte.

Použitím aplikácie môžete skontrolovať, či hotspoty poskytujú stabilné a silné pripojenie na internet hneď pred pripojením. Tým sa ušetrí čas a úsilie pri pripájaní k blízkemu hotspotu.

Ako používať aplikáciu WiFi Find

Používanie aplikácie WiFi Find je veľmi jednoduché. Po stiahnutí aplikácie klepnite na Otvoriť, aby ste ju spustili. Na používanie aplikácie sa nemusíte registrovať. 

Aplikácia na hľadanie WiFi - Zistite, ako ju stiahnuť
Zdroj obrázka: Arara Tour

Len musíte povoliť možnosť Lokácie vo vašom telefóne a vyhľadať miesta s hotspotmi vo vašej oblasti. Kliknite na jedno miesto, aby ste našli všetky dostupné hotspoty. 

Zobrazí sa zoznam hotspotov a každý bude obsahovať všetky úplné informácie, vrátane hesla. Tiež dostanete predstavu o rýchlosti a stabilite pripojenia k internetu pred pripojením k hotspotu. 

Keď si vyberiete ideálnu sieť na pripojenie, klepnite na Pripojiť. Automaticky uloží všetky údaje a pomôže vám sa znovu pripojiť, keď sa vrátite do oblasti.

Prečo používať aplikáciu WiFi Find

Aplikácia WiFi Find má veľa výhod. Môžete ušetriť veľa peňazí tým, že ju používate namiesto toho, aby ste mali predplatený mobilný dátový tarif alebo kupovali položky v obchode s WiFi. 

Vďaka svojej bezchybnej funkcií pripojenia môžete zostať online kdekoľvek idete. 

Ak hľadáte zabezpečené pripojenia, aplikácia vám tiež umožňuje vedieť, že hotspot, ku ktorému sa pripájate, je bezpečný a zabezpečený, na rozdiel od mnohých verejných WiFi sietí.

Záver

Či už cestujete často alebo jednoducho chcete ušetriť peniaze tým, že si kúpite mobilný dátový tarif, budete potrebovať aplikáciu WiFi Find na svojom telefóne, aby ste sa mohli pripojiť na internet a byť stále online.

Táto aplikácia vám umožňuje pripojiť sa k najrýchlejším, najstabilnejším a najbezpečnejším pripojeniam, takže môžete využívať bezplatné internetové pripojenia. Pozrite si aplikáciu a stiahnite si ju len z dôveryhodných platforiem.

Čítajte v inom jazyku