اپلیکیشن WiFi Find – کشف نحوه دانلود

هنگام سفر به ویژه در کشورهای خارجی، همیشه می‌خواهید به اینترنت متصل بمانید. اینترنت اطلاعات زیادی را ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند تا زمان و پول صرفه‌جویی کنید تنها اگر تمام وقت به آن متصل باشید. شما ممکن است بخواهید از داده‌های تلفن همراه استفاده کنید اما این ممکن است بسیار گران‌قیمت باشد.

یک اپلیکیشن وجود دارد که به شما امکان متصل شدن به هر شبکه وای‌فای را بدون هزینه‌ای ارائه می‌دهد. تنها کافیست اپلیکیشن WiFi Find را دانلود کنید و جزئیات را وارد کنید تا به هر نقطه دسترسی وای‌فای نزدیک متصل شوید. این یک اپلیکیشن بسیار آسان برای استفاده است، اما تعداد زیادی از افراد از وجود آن خبر ندارند.

ADVERTISEMENT

در این مقاله، شما بیشتر در مورد اپلیکیشن WiFi Find و نحوه دانلود اپلیکیشن وای‌فای به صورت رایگان خواهید آموخت.

چیست اپلیکیشن یافتن وای فای؟

اپلیکیشن یافتن وای فای یا WeFi، یک برنامه تلفن همراه است که بزرگترین مجموعه نقاط دسترسی وای فای رایگان و ایمن در سراسر جهان را دارد.

اپلیکیشن WiFi Find - کشف نحوه دانلود
منبع تصویر: HP

این به شما کمک می کند به راحتی به هر نقطه دسترسی وای فای موجود در نزدیکی شما متصل شوید تا بتوانید به اینترنت متصل بمانید بدون پرداخت هزینه.

ADVERTISEMENT

بسیاری از نقاط دسترسی وای فای اغلب نیاز دارند که قبل از اتصال به نقطه دسترسی خود پرداخت کنید یا یک مورد خریداری کنید، در حالی که شبکه های عمومی اغلب بسیار ناامن هستند.

با اپلیکیشن WeFi می توانید به صورت ایمن و امن به اینترنت متصل بمانید و هیچ نگرانی از قطع اتصال نداشته باشید.

نحوه دانلود برنامه

برای دانلود این برنامه شگفت‌انگیز موبایل، کافیست اطمینان حاصل کنید که گوشی شما دارای نیازمندی‌های سیستمی مناسب برای اجرای برنامه است.

ADVERTISEMENT

باید آخرین نسخه سیستم عامل خود را داشته باشید تا برنامه به درستی اجرا شود. پس از آن، فروشگاه Google Play را روی دستگاه خود راه‌اندازی کرده و برای برنامه WiFi Find جستجو کنید.

بر روی اولین آیتم در لیست جستجو کلیک کرده و سپس روی نصب کلیک کنید. این برنامه‌ریزی فرایند دانلود را آغاز می‌کند. منتظر بمانید تا برنامه به طور کامل نصب شود و سپس با زدن ‘باز کردن’ آن را اجرا کرده و استفاده از آن را شروع کنید.

ویژگی‌های اپلیکیشن WiFi Find

اپلیکیشن WiFi Find دارای ویژگی‌های زیادی است که به شما اجازه می‌دهد از این اپلیکیشن بر روی تلفن‌های همراه خود به طور کامل لذت ببرید.

اپلیکیشن WiFi Find - کشف نحوه دانلود
منبع تصویر: Popular Science

شما می‌توانید به سرعت هات‌اسپات‌های WiFi نزدیک را پیدا کنید، بدون نگرانی از قطعی ارتباط باقی بمانید و …

ویژگی‌های شگفت‌انگیز این اپلیکیشن را در زیر بررسی کنید.

به راحتی ایستگاه‌های WiFi را پیدا کنید

یکی از بهترین امکانات این برنامه، قابلیت پیدا کردن بهترین ایستگاه‌های نزدیک است. این برنامه هزاران ایستگاه مختلف را شناسایی کرده و با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط کاربران، می‌توانید به راحتی به یکی از آن‌ها متصل شوید.

شما می‌توانید ایستگاه‌های مناسبی را در شهرهای بزرگ سراسر جهان پیدا کنید، و تا زمانی که کاربران اطلاعاتی در مورد ایستگاه ارائه داده باشند، می‌توانید به آن متصل شوید.

ویژگی اتصال خودکار

هنگام بازگشت به همان مکان می‌توانید به‌صورت خودکار به هات‌اسپات متصل شوید. اکنون که امکان ذخیره جزئیات توسط اپ برای شما فراهم شده است، نیازی به نگرانی در مورد بررسی رمز عبور و دوباره وصل شدن ندارید. 

مادامی که رمز عبور و سایر جزئیات تغییر نکرده و یا توسط کاربران دیگر به‌روزرسانی نشده باشد، به‌صورت خودکار متصل باقی می‌مانید.

ذخیره‌سازی اطلاعات و باتری

یکی از مشکلات اصلی استفاده از گوشی همراه وقتی به اینترنت متصل هستید، استفاده زیاد از قدرت باتری است. این امر بسیار حیاتی است زیرا تا زمانی که در محیط عمومی هستید، نیاز به باتری کامل دارید.

با استفاده از اپلیکیشن، می‌توانید همزمان اطلاعات و باتری را صرفه‌جویی کنید. شما دیگر نیازی به نگرانی درباره تمام شدن باتری گوشی خود یا جستجوی مکان‌هایی برای شارژ گوشی خود ندارید.

پایداری خود را بررسی کنید

اتصال به یک نقطه دسترسی WiFi می‌تواند در مورد اتصال و پایداری بسیار تصادفی باشد. شما هیچ‌وقت نمی‌دانید که اتصال اینترنت سریع و پایدار است تا زمانی که به آن متصل شوید.

هنگام استفاده از برنامه، می‌توانید چک کنید که آیا نقاط دسترسی یک اتصال اینترنت پایدار و قوی فراهم می‌کنند یا خیر، فقط قبل از اتصال. این به شما کمک می‌کند تا زمان و زحمت متصل شدن به یک نقطه دسترسی نزدیک را صرفه‌جویی کنید.

چگونه از اپلیکیشن WiFi Find استفاده کنید

استفاده از اپلیکیشن WiFi Find بسیار آسان است. پس از دانلود اپلیکیشن، برای راه اندازی آن روی دکمه ‘باز کردن’ زده وارد شوید. برای استفاده از اپلیکیشن نیازی به ثبت‌نام ندارید.

اپلیکیشن WiFi Find - کشف نحوه دانلود
منبع تصویر: Arara Tour

تنها کافیست گزینه‌ی مکان‌ها را در گوشی خود فعال کنید و در منطقه خود جستجو کنید. روی هر مکان زده و تمام هات‌اسپات‌های موجود را ببینید.

یک لیستی از هات‌اسپات‌ها نمایش داده می‌شود و هر هات‌اسپات شامل تمام جزئیات کامل، از جمله رمز عبور، می‌باشد. شما همچنین پیش از اتصال به هات‌اسپات ایده‌ای از سرعت و پایداری اتصال اینترنت خواهید داشت.

پس از انتخاب شبکه ایده‌آل برای اتصال، روی گزینه ‘اتصال’ زده و اطلاعات تمام ذخیره خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد تا هنگام بازگشت به منطقه مجدداً به اتصال مجدد کمک کند.

چرا باید از برنامه WiFi Find استفاده کنید

برنامه WiFi Find بسیاری از مزایا دارد. شما می‌توانید از آن به جای اشتراک گذاری در یک طرح داده همراه یا خریدن محصولات از یک فروشگاه WiFi، خیلی پول صرفه جویی کنید.

با ویژگی اتصال بی‌درز آن، می‌توانید هر جا که هستید به اینترنت متصل بمانید.

اگر به اتصالات امن نیاز دارید، این برنامه همچنین به شما اطلاع می‌دهد که هات‌اسپاتی که به آن متصل می‌شوید ایمن و مطمئن است، برخلاف بسیاری از شبکه‌های WiFi عمومی.

نتیجه

آیا مسافرات زیادی دارید یا فقط می‌خواهید پولی که برای اشتراک داده همراه پرداخت می‌کنید را صرفه جویی کنید؟ در هر صورت، نیاز دارید که اپلیکیشن WiFi Find را روی گوشی خود داشته باشید تا به شما کمک کند ارتباط خود را با اینترنت حفظ کنید.

این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد که به سرعت‌ترین، پایدارترین و امن‌ترین اتصالات وای فای متصل شوید تا از اتصالات اینترنت رایگان بهره ببرید. از این اپلیکیشن دیدن کنید و آن‌را فقط از پلتفرم‌های معتبر دانلود کنید.

در زبان دیگری بخوانید