Geriausia programa, skirta nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus

TikTok siūlo daugybę būdų mums pramogauti. Ši socialinės žiniasklaidos platforma taip pat tarnauja kaip būdas kurti ir įkelti įdomius vaizdo įrašus ir tapo viena iš populiariausių mobiliųjų programų pasaulyje.

Jūs galite peržiūrėti šimtus tūkstančių vaizdo įrašų iš kūrėjų visame pasaulyje. Priklausomai nuo galimybių, jūs galite būti suinteresuoti išsaugoti vieną iš vaizdo įrašų, kurį galite atsisiųsti programėlėje. Atkreipkite dėmesį, kad vaizdo įrašus iš TikTok galite atsisiųsti tik su naudotojo leidimu.

ADVERTISEMENT

Jeigu ieškote galimybių atsisiųsti TikTok vaizdo įrašus nemokamai, pažiūrėkite į straipsnį žemiau, kad sužinotumėte, kuri programa yra geriausia.

Image Source: CNET

Ką ieškoti programoje, skirtos „TikTok“ vaizdelių nemokamai atsisiųsti

Ieškodami geriausios programos, skirtos „TikTok“ vaizdelių nemokamai atsisiųsti, turite labai atsargiai elgtis, kad išvengtumėte laiko ir pastangų švaistymo. 

Paveikslėlio šaltinis: PremiumBeat

Jums reikia geriausios mobiliąją programėlės, kuri atliktų savo funkciją be jokių varginančių trūkumų. 

ADVERTISEMENT

Pažiūrėkite, kaip galite pasirinkti geriausią programą, skirtą vaizdelių atsisiuntimui iš „TikTok“.

Parsisiųskite Tik Teisėtas Aplikacijas

Nors yra šimtai programų, leidžiančių nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus, daugelis iš jų nėra teisėtos programos.

Aplikacijos, kurias galite parsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės ir „Apple“ programų parduotuvės, yra vienintelės teisėtos programos. Įsitikinkite, kad jas atsisiunčiate tik iš šių platformų.

ADVERTISEMENT

Daugybė funkcijų

Nenorite programėlės, kuri atlieka tik vieną tikslą. Norite mobiliąją programėlę, siūlančią jums tai, ko jums reikia ir dar daugiau. Peržiūrėkite programas, kurios siūlo įvairias funkcijas, atitinkančias jūsų poreikius.

Jie dažnai turi funkcijas, leidžiančias jums atsisiųsti aukščiausios kokybės vaizdo įrašus ar leidžiančias jums atsisiųsti kelis vaizdo įrašus tuo pačiu metu.

Patogiai naudoti

Galiausiai, programa turi būti labai lengvai naudojama. Jūs nenorite atsisiųsti programos su sudėtingomis instrukcijomis, kaip atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus.

Naudokite programą, kuri leidžia jums atsisiųsti vaizdo įrašą per kelias žingsnių ir be jokių vargų. Daugelis tokių programų dažnai yra nemokamos naudotis su galimybe įsigyti premium versiją be jokių reklamų.

Geriausios SnapTick funkcijos

SnapTick yra viena iš geriausių mobiliųjų programų, leidžiančių jums nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus. 

Vaizdo šaltinis:  Veed

Ji siūlo daugybę funkcijų ir gali būti atsisiunčiama iš patikimų platformų. 

Jei jums reikia patikimo įrankio redaguoti, išsaugoti ir atsisiųsti vaizdo įrašus ir muziką „TikTok“ platformoje, SnapTick yra geriausia programa.

Atsisiųskite aukštos kokybės vaizdo įrašus

SnapTick viena iš geriausių savybių yra galimybė atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai. Galite atsisiųsti vaizdo įrašus be jokio logotipo ar vandens ženklo, kilusio iš tikro vartotojo. 

Jums nereikia prisijungti prie programėlės, kad galėtumėte pradėti atsisiųsti vaizdo įrašus ir nuotraukas, kurias mėgstate.

Veiksmų (Offline) vaizdo įrašų tvarkymas

Kai atsisiuntėte vaizdo įrašus, „SnapTick“ turi funkcijas, leidžiančias tvarkyti, redaguoti ir gerinti įrašus su geriausiais redagavimo įrankiais. 

Jūs patogiai galite išsaugoti visus vaizdo įrašus savo mobiliajame telefone ir juos redaguoti naudodamiesi programėle be interneto ryšio geresniems rezultatams gauti. 

Jūs taip pat galite saugoti aukštos kokybės vaizdo įrašų ir nuotraukų versijas iš „TikTok“ ir padaryti savo ekrano užsklandą naudodamiesi programėle.

Dalinimasis vaizdo įrašais

SnapTick taip pat leidžia jums dalintis vaizdo įrašais ir paveikslėliais programoje su draugais ir šeima.

Po vaizdo įrašo redagavimo galite jį dalintis kitose socialinėse žiniasklaidos platformose naudodami dalijimosi funkciją programoje. Ji automatiškai įkels vaizdo įrašą į susietą socialinės žiniasklaidos paskyrą.

SnapTick atsisiuntimas į jūsų mobilųjį telefoną

Jei norite atsisiųsti SnapTick į savo telefoną, galite tai padaryti per Google Play Store

Vizualinis šaltinis: CNBC

Ieškokite programos pavadinimo ir palieskite Įdiegti, norėdami pradėti atsisiųsti programą į savo telefoną. Laukite, kol programa bus visiškai įdiegta į jūsų mobilůjį telefoną, tada palieskite Atidaryti, norėdami pradėti ją naudoti. 

Mobilioji programa įrenginiams sukurta tik Google Play Store, tačiau tikrinkite Apple App Store, jei turėtų būti prieinama versija atsisiuntimui į iOS įrenginius.  

Kokios yra programėlės SnapTick atsisiuntimo sąlygos

SnapTick nekelia daug techninių reikalavimų jūsų mobiliam telefonui, kad galėtumėte ją naudoti. Jei galite atsisiųsti ir naudoti „TikTok“, tai reiškia, kad be problemų galite naudoti SnapTick savo telefone.

Jūs tiesiog turite įsitikinti, kad jūsų mobilusis telefonas yra naujausios versijos, kad galėtumėte atsisiųsti programėlę be jokių problemų.

Kaip naudoti “SnapTick” atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai

Dabar, kai atsisiuntėte „SnapTick“ į savo telefoną, metas išmokti, kaip nemokamai atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus. 

Paveikslėlio šaltinis: PCMag

Galite naudoti programą labai lengvai, netgi leidžianti jums atsisiųsti keliuos vaizdo įrašus vienu metu. 

Tai labai palengvina ir patogina jums naudoti programą.

1 žingsnis

Paleiskite SnapTick paspaudę įprogramos logotipą savo pagrindiniame ekrane.

Taip pat galite aplankyti „Google Play“ parduotuvę, įvesti įprogramos pavadinimą ir paspausti „Atverti“, kad ją paleistumėte.

2 žingsnis

Eikite į „TikTok“ ir ieškokite savo mėgstamo vaizdo.

Paspauskite bendrinti mygtuką šalia vaizdo ir ieškokite galimybės nukopijuoti vaizdo nuorodą.

3 žingsnis

Sugrįžkite į SnapTick, įklijuokite nuorodą į tuščią lauką ir paspauskite Atsisiųsti.

Tai inicijuos atsisiuntimo procesą; jums tereikės palaukti, kol vaizdo įrašas bus visiškai atsisiųstas.

4 žingsnis

Po to, kai vaizdo įrašas bus visiškai atsisiųstas, galite patikrinti savo telefono galeriją ar biblioteką, kur rasite atsisiųstą vaizdo įrašą.

Pasitikrinkite, ar vaizdo įrašas turi tinkamą raišką ir joje nėra jokių vandens ženklų ar logotipų. Esate pasiruošę mėgautis savo vaizdo įrašais bet kur, kur tik esate.

Išvada

Tapti pasaulyje plačiai naudojama mobiliajame įrenginyje pramogų ir mokymo tikslais, visada norėsite pasinaudoti šiais vaizdo įrašais.

Jų atsisiuntimas ir saugojimas telefone, norint peržiūrėti juos neprisijungus prie interneto, yra labai naudingas. Viskas, ką turite padaryti, yra įsitikinti, kad atsisiuntėte SnapTick programėlę į savo telefoną, kad galėtumėte atsisiųsti „TikTok“ vaizdo įrašus nemokamai.

Skaityti kitomis kalbomis